
Цифрова духовка WiFi \ електрична піч \ цифрова фритюрниця / аерогриль 34 л/ 16 програм/ Klarstein
5 990 ₴
- В наличии
- Код: 10045479
+380 (67) 746-91-77
0964429385возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Цифрова електрична піч з гарячим повітрям Air Glaze | 2100 Вт | 34 літри
Якщо Ви піклуєтесь про здоров я своєї родини, то цифрова піч фритюрниця Air Glaze є чудовою альтернотивою мікрохвильовій пічі.
б/в в хорошому стані
Інтелектуальне приготування з 16 програмами: готуйте будь-що, від картоплі фрі до цілої печені, завдяки потужності 2100 Вт і різноманітним налаштуванням.
Керування додатком і 250 рецептів: підключіть фритюрницю через Wi-Fi і відкривайте нові рецепти або зберігайте власні твори в 100 попередніх налаштуваннях.
Об’єм 34 літри: ідеально підходить для великих домогосподарств – випікайте, смажте на грилі та смажте легко для всієї родини.
характеристики
Потужність: 2100 Вт
Ємність заповнення: 34 літри (ідеально підходить для сімей і великих домогосподарств)
Підходить для приготування курки до 1,5 кг, піци до Ø 13" (33 см) або 9 скибочок тосту
Практичне керування за допомогою сенсорної панелі та поворотної ручки або через з’єднання Wi-Fi та додаток
верхнє та нижнє нагрівання, включаючи циркуляційний повітряний вентилятор
Температура: від 40 до 230 °C
Таймер: до 60 хвилин
16 програм на вибір, а також ручне налаштування часу приготування та температури
Програми: Смаження, Смаження на гарячому повітрі, Смаження, Гриль, Гриль, Випічка, Бублик, Піца, Підтримання тепла, Розморожування, Закваска, Сушка, Крила, Торт, Печиво та картопля фрі
понад 250 рецептів у додатку
100 попередніх налаштувань, які можна налаштувати через додаток
100 місць пам'яті для ваших власних пресетів
передній клапан з панорамним вікном
Плавне відкриття фронтального навантажувача
Велике оглядове вікно
Подвійний шар загартованого скла
Набір аксесуарів: решітка для гриля, кошик для смаження, деко, гриль і ручка гриля
Жаростійкий корпус
Чотири фути
Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Матеріал: холоднокатаний лист
Розміри та технічні деталі
Розміри: приблизно 42,3 x 41 x 40,5 см (ШxВxГ)
кошик для смаження: 35 x 2,65 x 29 см (ШxВxГ)
Решітка гриля: 35 x 0,4 x 30,5 см (ШxВxГ)
Деко: 34,8 x 2,3 x 30,8 см (ШxВxГ)
Довжина джерела живлення: приблизно 100 см
Вага: приблизно 13 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Klarstein |
| Страна производитель | Германия |
| Объем | 34 л |
| Тип управления | Сенсорное |
| Максимальная мощность печи | 2100 Вт |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Количество режимов приготовления | 16 |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Б/У |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция размораживания | Да |
| Функция подогрева | Да |
| Внутреннее покрытие | антипригарное покрытие |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Дисплей | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Безопасное автоотключение | Да |
| Внутреннее освещение | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 420 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глубина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 990 ₴








