
2 в 1 Індукційна поверхня с витяжкой Klarstein Chef-Fusion DownAir \ Німеччина (10045303
43 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 10045303
Відправка з 28 травня 2026Система Klarstein Chef-Fusion DownAir поєднання витяжки та індукційної варильної поверхні з Німеччини
Найкращі функції
Рішення 2 в 1: поєднує потужну індукційну варильну поверхню та ефективну витяжку
Klarstein Chef-Fusion DownAir System пропонує чудове поєднання витяжки та індукційної плити , яка вражає не лише своєю функціональністю , але й естетичним дизайном. Ця інтелектуальна система витяжки варильної поверхні поєднує в собі ефективність і елегантність, не тільки забезпечуючи потужну витяжку, але й звільняючи цінний простір на вашій кухні.
Завдяки системі Klarstein Chef-Fusion DownAir ви відчуєте ідеальний симбіоз витяжки та індукційної варильної панелі, тому купувати окрему витяжку не потрібно. Ця індукційна плита з витяжкою не тільки надає вашій кухні бездоганний вигляд, але й створює додатковий простір для зберігання, оскільки не потрібні додаткові навісні шафи над зоною готування. Потужний двигун постійного струму гарантує вражаючу потужність всмоктування 600 м³/год і високу енергоефективність (A).
Індукційна варильна поверхня з вентиляцією потужністю 6400 Вт (навіть 8400 Вт із функцією посилення) і гнучка зона забезпечують максимальну гнучкість під час приготування їжі. Компактний дизайн також дозволяє збільшити корисний простір у ящиках або шафах під плитою. Естетичний дизайн із центральною заслінкою, яка приховує повітрозабірну частину витяжки, гармонійно вписується в робочу поверхню вашої кухні та створює сучасний зовнішній вигляд.
Надихніться поєднанням передових технологій і привабливого дизайну з системою Klarstein Chef-Fusion DownAir – для ефективного, компактного та естетичного кухонного рішення.
Головні особливості:
-
Рішення 2 в 1: поєднання індукційної плити та витяжки
-
Потужність і ефективність: потужність всмоктування 600 м³/год, клас енергоефективності A, індукційна варильна поверхня 6400 Вт із зоною Flex-Zone
-
Компактний дизайн: більше місця у верхній і нижній шафах завдяки тонкій установці
Характеристики:
- Таймер варильної поверхні до 99 хвилин
- Stop and Go: функція перерви для перерв у готуванні з ThermalRecall
- Клас енергоефективності: A
- Матеріали: нержавіюча сталь, скло
- Продуктивність витяжного повітря: макс. 600 м³/год
- Функція збереження тепла
- Батьківський контроль
- Можлива гнучка установка двигуна
- Загальна потужність індукційної плити: 6400 Вт / 8400 Вт (Boost)
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х плита
- 1 х всмоктувальний блок
- 1 х моторний блок
- 1 х кришка для всмоктувального отвору
- 2 х гнучкий шланг Ø 15 см
- 1 х миска для олії
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: прибл. 60 x 30 x 52 см (ШxВxГ)
- Розміри скляної пластини: прибл. 60 x 0,5 x 52 см (ШxВxГ)
- Розміри двигуна: прибл. 48,5 x 24,4 x 46,3 см (ШxВxГ)
- Вага (загальна): прибл. 25,55 кг
Виробник:
Chal-Tec GmbH
Mühlenstraße 25
10243 Берлін
www.berlin-brands-group.com
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 99 хв |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 8400 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 43 000 ₴






